У Купальську ніч на Смілянщині сталася пожежа (фото)

07 липня 2018, 15:00

У селі Попівка Смілянського району в одному з приватних домоволодінь сталася пожежа – загорівся дровник та сарай. Поки господарі спали, гасити пожежу кинулися прохожі та сусіди.

«У когось була ніч Івана-Купала, а у нас Івана-Горіла», - написала в «Фейсбук» смілянка Наталя Дяченко. З її слів, вона разом із сім’єю поверталися додому опісля гулянь та спочатку сприйняли пожежу, як святковий купальський вогонь. Коли ж зрозуміли, що це не святкування, перелізли через паркан, та почали гасити пожежу власними силами – водою з криниці, що була на подвір’ї.

- Нам допоміг місцевий 15-річний хлопчина, котрий розбудив господарів та викликав пожежників. Як з’ясувалося, в будинку були жінка та її неповнолітній син. Ще б трохи і будинок, де вони спали, також загорівся. Дякувати Богу, пожежники швидко прибули на місце і загасили вогонь, - повідомила пані Наталя в коментарі кореспонденту «Про все».

За словами речника управління ДСНС у Черкаській області Костянтина Проценка, на подвір'ї виникло загоряння близько трьох кубометрів дров, ймовірна причина пожежі - необережне поводження з вогнем.

Вгору