Перший етап зариблення Кременчуцького водосховища, відбувся 13-го листопада в районі вантажного порту м. Черкаси. Вселення здійснювалось за рахунок коштів користувачів водних біоресурсів.
До водосховища було випущено 1 800 кг (6 142 екземплярів) риби: товстолоб – 1 600 кг (4 706 екз.), білий амур – 100 кг (667 екз.) та короп 100 кг (769 екз.), середньою вагою 130 - 340 грамів за екземпляр.
Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Черкаського рибоохоронного патруля та користувачі.
Як повідомив начальник Черкаського рибпатруля Віктор Іванько, очолюваний ним підрозділ докладає максимальних зусиль щодо виявлення та попередження порушень Правил рибальства. Але пріоритетними завданнями управління є не тільки збереження водних біоресурсів, а й активна участь у поповненні природних багатств.
- Штучне відтворення направлене як на підтримку водних екосистем в цілому та формування промислових запасів, так і на проведення важливих рибницько-меліоративних заходів та штучного формування іхтіофауни. За рахунок зариблення формується суттєва частка загальної промислової рибопродукції, а також здійснюється поповнення природних популяцій аборигенних видів риб, - розповів Віктор Михайлович.
За інформацією Черкаського рибоохоронного патруля
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram