“Сів за кермо попри рішення суду”: на Черкащині засудили горе-водія

14 листопада 2019, 13:01

Золотоніським міськрайонним судом засуджено чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 382 КК України, а саме за невиконання судового рішення. Як з'ясувалось, чоловік проігнорував рішення служителів Феміди про позбавлення права керування транспортними засобами.

В ході судового розгляду встановлено, що чоловік, згідно постанови Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області був визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, вчинене повторно протягом року), у зв'язку із чим на нього було накладено адміністративне стягнення у виді штрафу розміром 20400 гривень та позбавлено права керування транспортними засобами строком на три роки.

Однак, чоловік, будучи позбавлений права керування транспортними засобами, діючи умисно, достовірно знаючи про наявність вказаної постанови суду, з метою невиконання постанови суду щодо позбавлення права керування транспортним засобом, неодноразово керував автомобілем марки ВАЗ 2109 в м. Золотоноша,  де був зупинений працівниками поліції.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка за ч. 1 ст. 382 КК України, як умисне невиконання постанови суду, що набрала законної сили.

Суд, засудив чоловіка до покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 8500 гривень.

За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору