У Корсунь поляки привезли гуманітарку на 10 тисяч доларів

20 квітня 2015, 16:25

9a56342184e1741dcca90b3ca2c0608c_XL

Майже тридцятирічна дружба об’єднує жителів Корсуня-Шевченківського та польського міста-побратима Хойніце. Польська громада не залишилась байдужою до подій на Сході України. Крім співчуття, друзі-поляки нещодавно вже вдруге доправили до Корсуня гуманітарний вантаж для українських воїнів, які перебувають в зоні АТО, пише Черкаський край.

Голова благодійного фонду «Мости дружби» Лариса Ткач повідомила, що цього разу з Хойніце прибули голова фірми «Промоція регіону Хойніцкого» Роман Гузелак, його дружина і партнер Іоанна та голова Міжнародної співдружності міст-побратимів Хойніце Чеслав Ропела. Вони привезли вантаж вартістю 10 тисяч доларів США. Це спальні мішки, теплі самонадувні килимки, каремати, плащ-палатки, спідня білизна, теплі спортивні костюми, консерви і сухі продукти, чай, вітаміни, 4 мікрохвильові печі в шпиталі, засоби гігієни та інші речі, потрібні тим воїнам, хто вимушений тривалий час перебувати в палатках чи бліндажах.

Половину коштів на придбання цих речей зібрали самі жителі Хойніце, половину надала місцева влада. Купували все це в спеціалізованих військових магазинах у різних містах за списком, складеним волонтерами за проханнями бійців, з якими вони тримають постійний зв'язок. Все привезене передане корсунь-шевченківським волонтерам для доставки в зону АТО військовим формуванням.

Попередня польська гуманітарна допомога також була відчутною: це були теплі речі для побуту бійців на суму 20 тисяч польських злотих.

Гості з Хойніце зустрічались з представниками районної та міської влади, громадських організацій і підкреслювали, що польські друзі своєю допомогою прагнуть прискорити перемогу на Сході і бажають швидшого досягнення миру та повернення України на європейський шлях розвитку.

Поділитись

Коментарі

Вгору