У корпорації «Дніпро» гучно відсвяткували День сільського господарства (фото)

28 листопада 2017, 14:18

Так уже ведеться, що українське село переважно працює, а часу на святкування не має. І справжня радість та задоволення для сільських трударів настає тільки тоді, коли завершується хліборобський рік, сповнений хвилюваннями та турботами про врожай, коли все зібрано з поля та закладено в комори. Ось тоді й приходить час святкувати. Минулого тижня урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства відбулися у селах Чорнобаївщини, де господарює корпорація «Дніпро».

Потужне підприємство, яке об’єднали, згуртували в єдиний колектив трудівників і жителів дванадцяти сіл району відомі аграрії, дбайливі орендарі родина Душейків, - є складним організмом, життя якого підпорядковане одвічному селянському ритму, де цілий рік є робота. Та найбільше багатство корпорації – це земля і люди, що на ній працюють, де кожен робить свій внесок у спільну справу.

Тож аби підбити підсумки кропіткої праці аграріїв, вшанувати трудівників всіх виробничих підрозділів збиралися громади в сільських Будинках культури сіл Привітного, Франківки, Васютинець, Старого Ковраю та Степового.

Музичною композицією «Це - свято щасливе, це - свято барвисте» розпочалося святкування, яке від початку й до кінця було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомний труд.

На святковому дійстві були присутні і засновники корпорації, які першими вітали аграріїв. В Привітному та Франківці радість свята з селянами розділив почесний голова асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району», заслужений працівник сільського господарства України Петро Душейко. А в Васютинцях, Старому Ковраї та Степовому сільських трударів вітав фінансовий директор корпорації Григорій Душейко.

У своїх зверненнях вони обидва висловлювали слова щирої вдячності всім хліборобам, ветеранам праці, механізаторам, водіям, овочівникам, працівникам тваринницьких ферм, будівельникам, кухарям, керівникам виробничих підрозділів і спеціалістам, усім жителям за те, що своєю щоденною працею роблять все, аби земля родила, аби колосилися лани, аби всі мали на столі хліб і до хліба.

А пишний коровай з борошна нового врожаю, яким зустрічали своїх шанованих господарників, як годиться, був розділений між присутніми в залі.

Щирими оплесками учасники зібрання сприйняли приємну звістку про присвоєння почесного звання «Заслужений працівник сільського господарства України» науковому консультанту з агровиробництва корпорації «Дніпро», кандидату сільськогосподарських наук Андрію Душейку.

Прикрасою дійства стала яскрава концертна програма (за участю більш ніж 80 осіб), яка вразила присутніх великою кількістю талантів і залишила приємні відчуття в душі кожного жителя села, кожного гостя.

Теплі слова ведучих вдало перепліталися з творчими виступами самодіяльних артистів, які надавали святу особливої атмосфери.

Не обійшлося і без вітання від наймолодших жителів громади та дирекцій навчальних закладів, якими опікується корпорація.

Кожен номер глядачі в залі зустрічали гучними оплесками, адже аматорами сцени цього дня були ті самі водії, механізатори, працівники тваринницької галузі, току та інших галузей. Усі вони крім того, що добросовісно трудяться на своїх робочих місцях, знаходять час на репетиції, аби дарувати глядачам радість спілкування з піснею. Дружні аплодисменти супроводжували виступи фольклорних колективів з Москаленок, Привітного, Красенівки, де за віком учасниці - майже всі ветерани праці. Композицію «Пам’ятаймо» у виконанні Любові Романенко, Світлани Депутат та Руслани Моргун зі Степового, що присвячувалася героям, які віддали життя за Україну, зал слухав стоячи. Сприйняли дружніми оплесками і довго не хотіли відпускати зі сцени солістку Сазонівського Будинку культури Ліну Буряк, яка присвятила свою пісню найдорожчим людям – батькам, та жіночий вокальний дует у складі Валентини Ковтун та Марії Мамонтової з піснею «Горнуся до тебе поглядом».

Нікого не залишив байдужим виступ Староковрайського народного аматорського духового оркестру, під керівництвом Аркадія Однодворцева. За майже вісімдесят років свого існування колектив став візитівкою як рідного села, так і всього Чорнобаївського району. Його високий професійний рівень сприяє патріотичному вихованню молоді, прививає любов до української культури. А звуки живої музики об'єднують людей різних поколінь, професій і дарують усім святковий настрій. Так, як злагоджено звучить духовий оркестр, де кожен виконує свою партію, так злагоджено працює і корпорація «Дніпро».

Глядачі дякували своїм засновникам за такий подарунок. Концерт тривав майже дві години і справив на кожного з присутніх приємне враження. Такі виступи дають можливість людям познайомитися з талантами сусідніх сіл, а самим артистам набратися ще більшого досвіду та майстерності.

Варто додати, що у  Старому Ковраї, окрім святкового концерту, особливою подією стало відкриття нового, яскравого ігрового дитячого майданчика, який тепер є окрасою центру села.

Будівництво майданчика було розпочато з ініціативи засновників корпорації «Дніпро» родини Душейків та керівництва СТОВ «Старий Коврай».

- Цей ігровий дитячий майданчик стане маленьким подарунком нашому майбутньому, нашій надії - дітям Старого Ковраю, – наголосив Григорій Душейко. - Це невеликий крок до того, щоб діти були захищені від негативного впливу вулиці й могли весело і з користю організовувати своє дозвілля. Сьогодні часто згадуємо про події на Сході нашої держави, але саме ми, дорослі, повинні зробити все, аби на їх обличчях була радість і посмішка, щоб діти не думали про війну, а зростали в атмосфері безмежної любові.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору