У конкурсі “Черкаси. Я це роблю” хочуть змагатися 13 соціальних проектів

12 травня 2017, 19:28

 

Конкурс відбудеться 3 червня у рамках другого фестивалю тімбілдингу Summer Challenge.  До 14 травня проекти розгляне журі конкурсу.

16 травня список допущених до конкурсу проектів з'явиться у мережі Фейсбук на сторінці фестивалю. Серед тих, хто оцінюватиме громадські ініціативи: Віктор Євпак – генеральний директор IT-компаніїї «Ekreative», засновник, директор FoodHacker, Mapamagic, лідер громадської ініціативи «Нові Люди», філантроп; Вікторія Феофілова – голова ГО "Молодь Черкащини", самостійно реалізувала 40 проектів, член комісії з відбору соціальних проектів облдержадміністрації; Даша Подолян – засновник організації «Промолодь», координатор інкубатору «Ідея - Дія – Результат».

17 травня о 18.30 відбудуться збори кураторів проектів із оргкомітетом фестивалю Summer Challenge та Дариною Подолян з метою підготовки проектів до презентації на фестивалі. З 20 травня ці презентації поширять у мережі Інтернет. У день проведення заходу автори проектів презентуватимуть їх на локації фестивалю «Черкаси. Я це роблю» і кожен відвідувач зможе ознайомитися з ідеями та кураторами проектів, залишити свої відгуки.

-Ми отримали 13 заявок, - говорить засновниця фестивалю, відома ведуча Ольга Касьянова. - Серед них здебільшого ті, які покликані допомагати іншим, проекти спортивного спрямування, арт-проекти для дітей та підлітків. Приємно, що автори хочуть бачити наше місто привітним і відкритим для творчих ініціатив. Щиро уболіваю за кожен проект, але за умовами конкурсу, переможець буде лише один.

Вгору