У Христинівці відкрився новий Дія. Центр

09 червня 2022, 15:12

На базі ЦНАПУ обладнали сучасний Дія.Центр. Тепер жителі Христинівки, окрім отримання адмінпослуг, мають можливість записатися на прийом до голови громади, навчитися користуватися порталом Дія та покращити цифрові навички. Також тут створені умови для зручного відвідування ЦНАПу з дітьми, адже центр має свій ігровий простір.

- Ще торік ми запустили першу субвенцію на розвиток ЦНАП. Завдяки цьому 188 громад отримали 231 млн грн та уникнули одного з найболючіших аспектів, що значно впливає на можливість відкрити та облаштувати центр, — фінансового. Серед них була, наприклад, Христинівка, що отримала 2 млн гривень на капітальний ремонт приміщення. Зараз неймовірно приємно бачити результат нашої роботи, який відображений в модернізації Центру та організації зручного простору для українців попри повномасштабну війну — зазначила керівниця експертної групи з оцінки якості надання адмінпослуг та формування фінансової спроможності Олександра Дегтярьова.

Знаходьте найближчі до вас ЦНАПи, які працюють під час війни, та дізнавайтеся їхні адреси, контакти та графік роботи на платформі Дія.Центрів: https://cutt.ly/wHRB0SK

За інформацією Міністерства цифрової трансформації України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору