У Катеринополі закрита на складі собака “з’їла” купу документів

15 листопада 2019, 17:32

На Катеринопільському селищному комунальному підприємстві ще рік тому собака, яку закрили випадково на складі, пошматувала кіпу документів за 2017-2018 роки, - повідомляють "Вісті Черкащини".

Цитата з протоколу засідання експертної комісії:

«Слухали: головного бухгалтера, яка доповіла, що на складі підприємства зберігалися бухгалтерські документи за попередні роки, зшиті в папки і винесені в склад для зберігання. Прийшовши на роботу після вихідних днів – 19 листопада 2018 року, було виявлено, що вікно приміщення складу розбите, вхідні двері погризені та документи, які знаходилися на підлозі складу, порвані та погризені собакою, яка випадково була закрита в приміщенні складу. Було ретельно переглянуто всі документи і виявлено, що документи (подорожні листи, які підшиті були в окремі папки, за 2017 рік по серпень 2018 року включно та бухгалтерські документи за січень-вересень 2017 року, крім жовтня-грудня 2017 року, пошматовані, порвані та для подальшого використання не придатні».

Звісно ситуація патова. Але, на щастя, знайшлась людина, яка запропонувала реальне рішення:

«Слухали: економіста підприємства Підгірну Марію Олексіївну, яка запропонувала знищити дані документи, як такі, які не мають науково-історичної цінності, а також втратили практичне значення для роботи підприємства, та схвалити Акт №1 від 26 листопада 2018 р. про вилучення документів для знищення».

Комісія цю пропозицію підтримала.

У селищній раді скаржаться, що знищено майже 30 папок важливої документації. На одній із сесій винесли на розгляд питання, аби по цьому факту звернутись до суду, але депутати цієї пропозиції не підтримали, пославшись на те, що в житті всяке буває, і таке теж.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору