Могла втратити пам’ять: у Катеринополі розшукують бабусю (фото)

09 червня 2019, 11:02

Уже два тижні в Катеринополі триває пошук 90-річної пенсіонерки – Марії Пилипівни Карнаушенко. Жінка 25 травня покинула обійстя і додому не повернулася. Про це повідомляють "Вісті Черкащини" з посиланням на Катеринопільське відділення поліції.

Мобільним телефоном вона не користувалася. Проживала одиноко. Була під опікую місцевого терцентру. Сусіди розповідають, буцімто бабуся страждає розладами пам’яті та вже не вперше «мандрує». Однак раніше стареньку вдавалося благополучно відшукати й повернути до рідної домівки. Наразі є свідчення, що Марію Пилипівну бачили на півдорозі до Тального (поблизу Червоного). Є також версія, що жінка могла піти в напрямку каолінового родовища (поблизу Новоселиці), де колись була її батьківська хата, оскільки часто розповідала, що їй там «було добре».

Усіх небайдужих закликаємо бути уважними. У разі, якщо знаєте про місцеперебування Марії Карнаушенко, телефонуйте за номером Катеринопільського слідчого відділення: (047-42) -2-21-71 або пишіть на адресу: 20500, Черкаська область, Катеринопіль, вул. Соборна, 51.

Прикмети: зріст – 170-175 см, середньої тілобудови, обличчя продовгувате, волосся сиве, губи тонкі, брови широкі.

Поділитись

Коментарі

Вгору