У Катеринополі чоловік прострелив лапи безпритульному собаці

29 лютого 2024, 14:03

У Катеринополі чоловік жорстоко обійшовся з безпритульним собакою, простреливши йому дві передні лапи. Подія сталася 28 лютого біля місцевого РЕМу, працівники якого досі опікувалися цією твариною та надали їй першу медичну допомогу, пишуть Вісті Черкащини.

Собаку взяли під опіку волонтери, оскільки він потребував термінового лікування. У Ватутіному псу надали допомогу по знеболенню й зупинці кровотечі. Після огляду ветлікаря тварину направили Корсунь-Шевченківський для діагностики та лікування.

За висновком лікаря: собака в тяжкому стані, сильна кровотеча з ран на передніх лапах, лапи не опорні, тварина пригнічена. При рентгенологічному дослідженні виявлено перелом обох передніх кінцівок. В області переломів спостерігаються чужорідні тіла круглої форми, ймовірно, дріб. Діагноз: перелом обох передніх кінцівок внаслідок кульового поранення дробом.

Чи буде тварина ходити і чи не доведеться ампутувати одну із лап, де надто розтрощена кістка, поки що під питанням.

Тим часом у поліції травмування тварини наразі кваліфікують як адміністративне правопорушення.

«Місцевий мешканець вистрелив у собаку з «Флобера». Собаку відвезли до ветлікаря, надали необхідну медичну допомогу. «Флобер» у порушника вилучили. Склали адміністративні протоколи за статтею 174 і 89», – поінформувала речниця поліції в Черкаській області Зоя Вовк.

Волонтери та небайдужі люди, які опікуються пораненою твариною, вважають, що стаття 89, застосована до правопорушника, є занадто м’якою, адже собака отримала серйозне, а можливо й пожиттєве каліцтво.

«На рентгенівському знімку добре видно 4 дробини. Ран – ще більше. Ймовірно, деякі вийшли наскрізь. Це як? Як можна попасти в лапи скільки разів? Це яким треба бути снайпером? Виходить, ніби тварина абсолютно не пручалась, коли її розстрілювали, або ж порушник її міцно тримав у руках, здійснюючи злочин. Це вже не просто жорстоке поводження, а відвертий садизм», – коментує волонтерка.

Реквізити для допомоги на лікування собаки:

5168 7422 4262 9388 (Інна Куцаєнко).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

А :

Вчинити подібне може не лише садист,а й цілковитий боягуз і нікчема.Свідомо кривдити тварину,це доводити перш за все самому собі,що ти-абсолютно порожнє місце.Дуже шкода,що законодавство на стороні таких покидьків.

Вгору