У Катеринополі боржник заплатив більше 100 тисяч гривень аліментів

01 березня 2018, 15:22

На Черкащині неплатники аліментів почали добровільно виплачувати десятки тисяч заборгованих гривень, не чекаючи поки їх позбавлять права на керування автомобілем, виїзду за кордон чи інших обмежень, передбачених законом №7277, що набрав чинності 6 лютого.

Так, у Катеринополі чоловік погасив заборгованість за 2 роки, заплативши 104,5 тис грн. Після того як він отримав від виконавчої служби постанови про тимчасове обмеження його в праві керування автомобілем, виїзду за кордон, користування зброєю та полювання , зателефонував у виконавчу службу, дізнався як йому правильно позбутися заборгованості й через два дні гроші вже були виплачені. Схожа історія сталася і в Черкасах.

Після отримання постанов від ДВС чоловік добровільно заплатив 81,2 тис грн. Аліменти на утримання дитини він не сплачував з 2012 року.

У Черкаському районі найбільші суми, які на сьогодні погасили боржники становлять: 87,6 тис грн, 61,4 тис грн й 42,5 тисяч, в Умані – 36,8 тис.грн, Христинівці –31,6 тис грн.

Як пояснив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк, після того як державний виконавець виносить постанови про передбачені законом обмеження, вони направляються боржнику та стягувачу.

Відповідно боржник у 10-денний термін може розрахуватися із заборгованістю, або ж оскаржити дії виконавця. Після того як заборгованість погашено, державний виконавець відразу ж скасовує винесені ним постанови.

За повідомленням прес-служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору