Черкаська поліція поповнилася 50 новобранцями (фото)

01 березня 2018, 14:53

50 новобранців склали присягу в день другої річниці створення поліції. Із них лише 7 жінок, а 43 — це чоловіки. Урочистості проходили в Управлінні патрульної поліції.

 В урочистостях взяли участь представники області, міста, черкаських вишів та інших структур.

Серед тих хто сьогодні склав присягу і став поліцейськими люди різних професій — комп’ютерщики, вчителі та студенти. Їм довелося пройти складне чотиримісячне навчання із 41 предмету.

— Це моя давня мрія, яку я тепер втілила. Чим більше патрульних, тим легше людям. Хочеться створити більше довіри населення до поліції, — зауважує рядова поліції Анна Гончар.

Вже сьогодні перша група новобранців виходить на патрулювання. Екіпажі з новобранців ще не повністю розподілено.

Окрім присяги новобранців також відбулися нагородження поліцейських грамотами та відзнаками від міської та обласної влади.

— Сьогодні тут зібралися різні люди, щоб привітати вас. Це є символом єднання суспільства та патрульної поліції,— зазначив заступник міського голови м.Черкаси Ігор Кривошеєв

Роботу поліцейських відзначив і очільник області.

— Коли виникали труднощі з організацією ремонту на дамбі, не дивлячись на критику деяких популістів, ви разом з нами організовували цю роботу і ми маємо проїзд через дамбу. Це говорить, що вам не байдуже те, що відбувається у нас. Дякую вам, — подякував поліцейським голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Поділитись

Коментарі

Вгору