У Каневі знову розглядатимуть питання створення ОТГ

26 червня 2017, 06:41

Депутатам міської ради вчергове пропонують запустити процес створення Канівської ОТГ у «Форматі 10». Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень Канівської міської ради.

На розгляд депутатів вкотре виносять проект рішення «Про надання згоди на створення Канівської міської об’єднаної територіальної громади з центром об’єднання в м.Канів, до складу якої входять Канівська міська та сільські територіальні громади населених пунктів Пекарівської, Яблунівської,Хмільнянської, Литвинецької та Конончанської сільських рад Канівського району».

У разі підтримання відповідного проекту рішення, депутати дають згоду на створення Канівської міської об’єднаної територіальної громади з центром об’єднання в м.Канів, до складу якої ввійдуть Канівська міська та сільські територіальні громади сіл Пекарі (Пекарівська сільська рада), Яблунів (Яблунівська сільська рада), Хмільна, Михайлівка та Хутір Хмільна (Хмільнянська сільська рада), Литвинець та Ковалі (Литвинецька сільська рада), Кононча та Гамарня (Конончанська сільська рада).

Окрім цього, від імені Канівської міської територіальної громади у проекті рішення запропоновано висловити вдячність та просити сільські територіальні громади населених пунктів Пекарівської, Яблунівської, Хмільнянської, Литвинецької та Конончанської сільської ради підтвердити свої наміри щодо спільного створення Канівської міської об’єднаної територіальної громади «Формату 10» з центром об’єднання в м.Канів та рекомендувати своїм сільським радам якнайшвидше прийняти відповідні рішення.

Сільських голів закликають до 10 липня організувати та провести громадські слухання сільських територіальних громад та прийняти відповідне рішення сільської ради (у разі необхідності скликати позачергове засідання). У рішенні підтвердити (затвердити) персональний склад уповноважених осіб від сільської ради, які ввійдуть до спільної робочої групи по підготовці проектів рішень Канівської міської, Пекарівської, Яблунівської, Хмільнянської, Литвинецької та Конончанської сільських рад. Персональний склад уповноважених осіб повинен складатися із трьох осіб.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору