У Каневі зловмисники обікрали ветклініку, яка належить військовому

21 грудня 2022, 11:22

У Каневі невідомі обікрали ветклініку та винесли звідти власності на щонайменше 50 тисяч гривень. Випадок стався 19 грудня. Зловмисники забрали із собою харчі для тварин, ліки та деякі медичні інструменти.

Аби проникнути всередину приміщення, злочинці зуміли відкрити вхідні двері.

"Взяли доволі недешеві таблетки від кліщів та бліх, вітаміни, корм і деякі інструменти, - розповідає для Про все власник Андрій Галушка. - Я підраховував збитки, то вкрадено десь на 50-70 тисяч гривень. Це зробив той, хто займається собаками. Зайшли через двері. З першими швидко справилися, другі відчиняли довше. Я прийшов вранці і побачив на дорозі розсипаний корм. Мабуть, там його вантажили. Зрозумів, що то мій. Потім вже побачив, що мене капітально обнесли".

Сигналізації у клініці не було.

"Сигналізації там не було. Після цього всього тепер буду ставити, - продовжує Андрій. - Сама клініка розташована у малолюдному місці, тому навряд чи є хтось, хто бачив крадіїв. Подивився відео із сусідських камер спостереження, там нечіткий запис. О 3-4 годині ранку хтось потрапив в об'єктив. Поліція поки шукає. Буде видно".

Андрій Галушка нарікає, що розвивав клініку після повернення з АТО. Має освіту ветеринара і сам робив операції тваринам. Тепер планує купити необхідні препарати і далі лікувати тварин.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору