У Каневі затвердили нові тарифи на воду

09 грудня 2022, 13:00

У Каневі члени виконокому ухвалили рішення про нові тарифи з водопостачання і водовідведення, які почнуть діяти з січня 2023 року.

- До викокому звернулося комунальне підприємство «Управління ВКГ» з заявою та розрахунками для встановлення економічно обґрунтованого тарифу на водопостачання та водовідведення на 2023 рік. Комісія розглянула відповідне звернення та, враховуючи затверджену Програму відшкодування різниці в тарифах, визначила нові розміри тарифів, ˗ розповів в.о. начальника відділу з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності Дмитро Балан. ˗ Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для жителів Канева зростуть, але не до рівня економічно обґрунтованих. Компенсація витрат КП «УВКГ» буде здійснюватися коштом міського бюджету в межах 3 млн. грн.

З 1 січня 2023 року економічно обґрунтований тариф по КП «Управління ВКГ» для населення складає:

централізоване водопостачання – 41,40 грн. за 1 м. куб.,

централізоване водовідведення – 29,34 грн. за 1 м. куб.

Завдяки ухваленій Програмі відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водовідведення та водопостачання на 2023 рік, може застосовуватися у наступних розмірах:

  • централізоване водопостачання – 37,20 грн. за 1 м. куб.,
  • централізоване водовідведення – 26,40 грн. за 1 м. куб.

Для бюджетних установ та інших споживачів тарифи з нового року встановлюють на рівні економічно обґрунтованих:

  • бюджетні установи: централізоване водопостачання – 41,40 грн. за 1 м. куб., централізоване водовідведення – 29,34 грн. за 1 м. куб.;
  • інші споживачі: централізоване водопостачання – 43,02 грн. за 1 м. куб., централізоване водовідведення – 30,48 грн. за 1 м. куб.

За інформацією пресслужби Канівської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору