У Каневі за незаконне заволодіння транспортним засобом засуджено двох неповнолітніх

29 січня 2018, 18:10

Канівським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено двох неповнолітніх жителів Канівського району.

В судовому засіданні встановлено, що неповнолітній хлопець в жовтні 2017 року проник на територію домоволодіння, що розташоване в м. Каневі, та незаконно заволодів мопедом марки

Він же, 23.10.2017, перебуваючи в м. Канів домовився з іншим хлопцем спільно вчинити незаконне заволодіння мопедами. Реалізовуючи свій злочинний умисел хлопці проникли до домоволодіння в м. Каневі,  де заволоділи мопедом марки "Suzuki" модель «Lets-4», ринковою вартістю якого 13 269,45 грн., та мопедом марки "Suzuki", ринкова вартість якого, 7 945,00 грн.

За вказаних обставин неповнолітній вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 289 КК України, тобто незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням у інше сховище.

Разом з тим, неповнолітні в судовому засіданні щиро розкаялись у вчиненому, просили суд суворо не карати їх та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив злодіїв, призначивши покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та звільнив їх від відбування з іспитовим терміном 1 рік

За повідомленням Золотоніської місцевої прокуратури.

Коментарі

Вгору