У Каневі відремонтували доріг на суму понад 7 мільйонів гривень

27 вересня 2017, 21:33

Як повідомляють у виконавчому комітету Канівської міської ради, станом на вересень ц.р. у місті були проведені капітальні ремонти робіт по вулицях Горького, Котляревського, Єсеніна.

- Виконуючи ремонт по вулиці Котляревського, не оминули й провулок Котляревського. Там розташовано зовсім мало осель, але, залишивши його, повернулися б ми сюди не скоро, - пояснює міський голова Ігор Ренькас. - Також завершено ремонт дороги по вулиці Кобзаревій (кол. Свердлова), який був розпочатий у минулі роки, і з’єднали її з вулицею Парковою.

Зроблено ремонт дороги і по вулиці Бузницького, щодо якої до міської ради надходило найбільше звернень від жителів міста.

Також на суму близько 300 тис.грн. виконані поточні ремонти прибудинкових територій у районі житлових будинків так званого «оргперіоду», що по вулиці Енергетиків.

Облаштовано і територію поблизу Канівського об’єднаного управління Пенсійного фонду, що розташоване за адресою 206-ї дивізії, 10а – дитсадок «Садко».

- Пенсіонери Канева будуть щиро здивовані, відвідавши управління Пенсійного фонду, і замість традиційних чагарників побачать благоустроєну прилеглу територію з новим асфальтовим покриттям, - зауважив Ренькас. - Загалом в Каневі вже виконано робіт на суму близько 7 млн.грн. На жаль, значна їх частина досі не оплачена, але як і в попередні роки виконавець робіт ПП «Канів-Граніт» (керівник Абов Авеян) йде нам на зустріч і частково проводить ремонти доріг у кредит.

Утім, не зважаючи, що ремонтні роботи доріг не припиняються, люди продовжують активно звертатися до міського голови з цього приводу. Адже саме питання найчастіше порушується в ході прийому громадян, який щотижня проводить міський голова.

- У планах - облаштувати асфальтове покриття по вулицях Захарченка - найбільш емоційні звернення останнім часом надходять від жителів цієї вулиці. Також плануємо завершити ремонт дорожнього покриття по вулиці Б.Ступки. Пам’ятаємо і докладемо всіх зусиль, щоб зробити в цьому році, можливо щебенем, вулиці Зарубську, Новоселицю, Підмоскову і Довженка, - підсумовує міський голова.

Нагадаємо, також цього року було проведено ремонти по вулицях Київській, Б.Хмельницького, Героїв Небесної Сотні, Енергетиків, Набережна 1-ї лінії, Т.Шевченка, О.Кошового, Маршала Рибалка, Дорошенка, Комарова, Шкільній та на площі Соборній. Капітально відремонтовано дорожнє покриття по вулицях Чкалова, Успенській і Завойка.

За повідомленням Канівської міської ради.

Поділитись

Коментарі

Вгору