У Каневі показали справжній автоспорт (фото)

26 червня 2016, 15:05
мото3

Фото Про все

Автопілоти з Києва та Черкащини змагалися в Каневі на відбірковому етапі Кубка Автомобільної федерації України зі слалому. Найвправніші з них тепер представлятимуть свої міста на фіналі Кубка, адже до заключної частини змагань допускатимуться лише ті пілоти, які стануть найкращими на відбіркових етапах.

Попередні етапи Кубка проходили у Харкові, Івано-Франківську та Києві. Тепер справжній автоспорт побачили і на Черкащині. Канівський етап зібрав 14 екіпажів.

DSC_5745

Фото Про все

DSC_5753

Фото Про все

- Особливість цього Кубка в тому, що  потрапити у фінал дуже непросто. Пілотам обов’язково потрібно посісти переможні місця на попередніх відбіркових етапах. Тому для кожного з учасників дуже важлива перемога, - розповідає керівник автомобільного клубу «Черкаси», представник ФАУ у Черкаській області Андрій Яроменко. – Але варто відзначити, що більшість учасників справді сильні і відважно змагаються за призові місця.

DSC_5777

Фото Про все

DSC_5799

Фото Про все

Для сильних учасників – і завдання непросте. На Канівському етапі для них придумали складну фігуру, яку треба було здолати якомога швидше. Тож кілька годин, під час тренувальних заїздів, пілоти вивчали фігуру, аби не допускати помилок під час самих змагань.

DSC_5783

Фото Про все

DSC_5790

Фото Про все

- Фігура справді дуже цікава, наприклад, під час руху заднім ходом, пілотам необхідно ще й об’їздити фішки, а це зробити зовсім не просто. Є у фігурі і дуже швидкісний маневр, який також вимагає водійської майстерності, - розтлумачує Андрій Яроменко.

DSC_5867

Фото Про все

Як розповідають організатори, екіпажі змагалися у двох категоріях: авто з переднім та авто із заднім приводом. Кожен пілот дистанцію проїздив тричі.

DSC_5906

Фото Про все

За підсумками змагань перемогу у категорії «авто із переднім приводом» здобув киянин Максим Шиков на «Хонді». Місце хлопця у фіналі вже й так забезпечене, бо ж він вже має одну перемогу на попередніх етапах.

DSC_5910

Фото Про все

- Тож на Канівському етапі я просто отримував задоволення. Але перемагати – завжди приємно, - каже пілот. – Що допомагає перемагати? Навіть не знаю. Можливо, досвід та хороша машина.

Переможцем у категорії "авто із заднім приводом" став черкащанин Ігор Степаненко на «ВАЗ 2105».

DSC_5818

Фото Про все

- Я не очікував, що переможу, - зізнається учасник. – А от про перемогу на фіналі ще не думаю, бо там будуть дуже сильні учасники – чемпіони України. Тому докладу максимум зусиль для своєї підготовки.

Єдиною дівчиною на етапі в Каневі була черкащанка Альона Сорока на «Smart City». Альона говорить, що на перемогу не розраховувала, адже розуміла наскільки сильні її конкуренти.

- Тож просто хотіла випробувати машину на проходження фігури, - уточнює дівчина.

DSC_5749

Фото Про все

Варто додати, що змагальну частину організатори розбавили і розважальним елементом. Між спортивними заїздами глядачів розважали шоу на «Запорожцях». Організатори випробовували ці раритетні авто на швидкість та витривалість.

DSC_5810

Фото Про все

DSC_5830

Фото Про все

Наступний етап Кубка ФАУ пройде наприкінці липня у Львові. А фінал організатори обіцяють провести у Черкасах восени.

DSC_5819

Фото Про все

DSC_5857

Фото Про все

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору