У Каневі під час сварки жінка ножем поранила свого співмешканця

20 червня 2018, 19:42

Канівським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено жительку Канівського району за нанесення тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю.

В ході судового розгляду встановлено, жінка в квітні 2018 року, перебуваючи в будинку в приміщенні кухні, в ході сварки, що виникла на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, маючи на меті заподіяння шкоди здоров'ю потерпілого, усвідомлюючи можливість заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю, умисно нанесла один удар ножем йому в живіт.

Такими діями вона спричинила тілесні ушкодження, у вигляді колото - різаних ран передньої черевної стінки проникаючих в черевну порожнину з ушкодженням печінки, шлунку, печінково - шлункової зв'язки та внутрішньочеревною кровотечею.

За вказаних обставин жінка вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 121 КК України, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження, та їй загрожувало покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Разом з тим, в судовому засіданні жінка щиро розкаялась у вчиненому, примирилась з потерпілим та він просив суд суворо не карати її та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив вказану особу, призначивши покарання у виді 5 років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 2 роки.

За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури.

Вгору