У Каневі на об’єктах інфраструктри працюють генератори, які подарували німці і поляки

28 листопада 2022, 09:29

Генератори, які надійшли від іноземних партнерів, уже працюють на об’єктах критичної інфраструктури Канева.

Минулого тижня особливо критичною була ситуація, коли вся країна залишилась знеструмлена. Тоді Канів перебував на межі екологічної катастрофи. Втім, стабілізувати ситуацію вдалося завдяки генераторам, які місто нещодавно отримало від іноземних партнерів з Фірзена (Німеччина) та Члухова (Польща).

- Генератор, який надійшов з Члухова і встановлений на центральній каналізаційній насосній станції, безперебійно працював декілька годин, перекачуючи нечистоти на очисні споруди. Ще один генератор з Фірзена, облаштований на автомобіль, переміщувався по місту між каналізаційно-насосними станціями і забезпечував їхню роботу. Також наразі залучено і генератор, який передислокували з приміщення культурного центру «Шевченко HUB». Його встановили на водонапірній станції, аби під час можливої надзвичайної ситуації забезпечити водою близько 75% споживачів, - розповів директор КП «Управління ВКГ» Олександр Архипов.

Наразі місто очікує ще один генератор від іноземних партнерів, який також встановлять на одному з об’єктів критичної інфраструктури.

За інформацією пресслужби Канівської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору