У Кам’янці рідні засудженого за вбивство школяра вимагають нового розслідування

19 листопада 2014, 10:43

Батьки засудженого на 8 років школяра із Кам’янки будуть оскаржувати вирок. Поки що хлопець у слідчому ізоляторі й не може навіть побачитися з батьками.

Про це його рідні розповіли в студії МадіаМайдану.

Півроку тому в реанімації помер хлопчик, якого нібито побили в школі. Коло підозрюваних звузилося до Ігоря Слабенка, який побачив покійного біля туалету й відвів його до медсестри. У лікарні, куди перед смертю потрапив Дмитро Артеменко, постраждалий встиг назвати ім’я якогось Максима. Однак винним було призначено саме Ігоря й зараз його батьки намагаються довести неправомірність вироку.

– На другий день після смерті дитини мама змінила покази. Спочатку називала ім’я одного Максима, потім сказала: «мені сказали, що це троє чоловік і ми їх накажемо», – розповідає друг родини засудженого хлопчика.

За словами батьків, прокурор мав прозвітувати перед обуреними людьми й шукали винного так, щоб «уже на завтра». Також батько говорить, що слідчий пропонував перекваліфікувати справу, аби Ігор взяв вину на себе й отримав умовний термін.

– Юристи не можуть зрозуміти, чому в такому вироку немає мотиву й форм вини. Це свідчить про відсутність доказів матеріалів справи. Максимум із обвинувачень – однокласники згадали, як Ігор колись штовхав покійного, – говорить Руслан Слабенко, батько засудженого.

Рідні запевняють, коли старшокласник уперше потрапив у СІЗО, не було результатів жодної експертизи. Згодом у суді експерт розповів, що дія на тканини головного мозку загиблого Артеменка сталася за 14 годин – із такою гематомою людина може ходити кілька діб.

Батьки сподіваються на нове розслідування і хочуть знайти винного. Із матір’ю покійного поспілкуватися їм не вдається, зараз матеріали справи вивчають юристи місцевої самооборони.

Поділитись

Коментарі

Vitaliy сказав:

Святослав Сокур -(http://ntn.ua/uk/products/programs/svidok/news/2014/02/27/13041), друг родини загиблого.

Вгору