У Черкаській області трагічно загинув школяр (відео)

14 лютого 2014, 10:22

Трагедія в Черкаській області. У місті Кам'янка помер семикласник. Підлітка з підозрою на крововилив у мозок доставили до лікарні прямо з уроків. У реанімації хлопчик помер. Перед смертю сказав - його побили. Але педагоги школи запевняють: учневі просто стало погано, і він впав, повідомляють "Подробности".

Станіслав Кухарчук, кореспондент:

- Мама Діми досі не може повірити, що її сина більше немає. Ще вчора вдень Ірина розмовляла з ним у реанімації. Хлопця привезли до лікарні прямо зі школи. Він ледве міг пересуватися і втрачав свідомість. Перед смертю встиг розповісти: його побили.

Ірина Артеменко, мати Дмитра: 

- Дитина побита, у нього губа розпухша і він мені сказав: мама, мене бив старшокласник, ударив в голову і в вісок, і вдарив от сюди - у дитини почався крововилив у мозг, в школі, на уроках.

Це сталося на перерві. Діма пішов у туалет, але звідти вже не повернувся. Ось його однокласники. Як один кажуть: Дімі стало погано, він впав і вдарився головою. Тих, хто намагається розповісти більше, негайно обриває класний керівник.

- Він не міг зв'язано спілкуватися, я була з ним до самої лікарні. Він міг тільки показати, що у нього болить… Нічого він не показував! Форіан, тебе там не було!

Директор школи запевняє: опитали всіх учнів і педагогів. Факт побиття хлопця - не підтвердився. Свідків - нема.

- Ми зараз проводимо своє розслідування, під час перерви йому стало погано. І в першу чергу, його доставили до медичного пункту і викликали швидку допомогу, і відправили у лікарню.

Вже після уроків ми ще раз поспілкувалися з однокласниками Діми. Зі слів хлопчаків, хлопця знайшов на сходах учень 9-го класу. Вже тоді Діма не міг зв'язно говорити, плакав і кульгав на ліву ногу.

- Вон там на ступеньках. - А як він його знайшов? - Він сидів на ступеньках і плакав. Він його зустрів він дуже заплаканий був.

Вбивство чи нещасний випадок - вже з'ясовують слідчі. У місцевому райвідділі міліції відкрили кримінальне провадження - поки за статтею умисне вбивство.

Анатолій Валовенко, виконуючий обов'язки начальника слідчого відділу Кам'янського райвідділу міліції:

- Чи били вказаного хлопця чи не били, зараз коментувати не можу. Оскільки немає результатів судмедекспертизи причини смерті. Перевіряються всі версії в тому числі і те, що хлопчику наносилися тілесні ушкодження.

У найближчі дні судмедексперт повинен дати висновок , чи є на тілі Діми сліди ударів. Але мама і без цього вірить останнім словам сина. І просить швидше знайти вбивцю.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору