У Кам’янці хочуть збудувати сонячну електростанцію

22 жовтня 2014, 20:47

1413964394_img_3120

Учора представники міжнародної компанії «Haniwells», яка спеціалізується на альтернативній енергетиці, зустрілися з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком та мером міста Кам'янки Володимиром Тіроном, щоб обговорити будівництво сонячної електростанції, інформує Нова Доба.

Впроваджувати інвестиційний проект у Кам'янці буде компанія ТОВ «Чиста енергія-2011». Для цього ТОВ з 2011 року орендує 50 гектарів землі в місті (територія колишнього цукрового заводу).

– Щотижня на Черкащину заходить один інвестор, тож наш регіон досить популярний. Сприяє цьому й те, що ми знаходимося в центрі України, тож навіть незважаючи на військовий конфлікт на Сході, ми продовжуємо співпрацю з іноземними інвесторами, – сказав Юрій Ткаченко на зустрічі. – Крім того, ми намагаємося створювати належні умови інвесторам, попри певну недосконалість законодавства.

На це власник компанії «Haniwells» Хані-Аль-Саміх акцентував увагу на умовах оренди землі під сонячну електростанцію та попросив про зниження зеленого тарифу для свого підприємства. Натомість, за сприяння у втіленні його проектів він обіцяв вкладати додаткові кошти в наш регіон: не тільки в цей, а й в інші проекти.
Загальна вартість цього проекту становить 800 млн грн. Планується створити 40 робочих місць. Потужність першого етапу проекту 25 мВт, надалі вона може бути збільшена до 100 мВт.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору