У Кам’янському районі ремонтують дорогу державного значення (фото)

08 жовтня 2017, 10:53

На автодорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у Кам’янському районі на ділянці км 216 - км 229 продовжуються роботи з виконання поточного середнього ремонту, повідомляють у Службі автомобільних доріг у Черкаській області.

На замовлення Служби автомобільних доріг Черкаській області підрядною організацією ТОВ «ПБС» на цій 13-ти кілометровій ділянці автодороги Н-01 Київ-Знам’янка продовжуються ремонтні роботи за сучасною технологією із повною регенерацією і заміною дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу.

Також на цій ділянці автодороги Н-01 Київ-Знам’янка вже завершено ліквідацію понад 1200 п. метрів пучин з влаштуванням нової конструкції дорожнього одягу з використанням геотекстильних матеріалів та з влаштуванням дренажних воронок.

Наразі вже зроблено регенерацію основи дороги на понад 6-ти кілометрах та розпочалися роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. На іншій ділянці дороги проводяться роботи із регенерації дорожнього полотна. Ремонтні роботи тривають і постійно працює 3 бригади працівників.
По завершенню робіт із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття, розпочнуться роботи із нанесення горизонтальної розмітки, встановлення дорожніх знаків і відсипання узбіччя, як передбачено проектно-кошторисною документацією.

Холодний ресайклінг являє собою зміцнення та стабілізацію ґрунтів, кам'яних матеріалів і асфальтового ґрануляту, одержуваного в результаті дроблення асфальтобетонного брухту, різними в'яжучими, шляхом попереднього фрезерування і змішування на дорозі.

Метод ресайклінгу єдиний спосіб, який забезпечує відновлення основи дорожнього покриття завдяки повторному використанню старого покриття. Застосування даного методу дозволяє скоротити терміни реконструкції, ремонту та знизити витрати. Роботу методом холодної регенерації можна здійснювати без зупинки руху автомобілів.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт, оскільки це необхідний крок для розбудови та оновлення транспортної інфраструктури Черкащини. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Коментарі

Вгору