У Кам’янці засудили онкохвору пенсіонерку за зберігання наркотиків

24 липня 2023, 11:56

У Кам'янці винесли вирок пенсіонерці, яку впіймали на зберіганні наркотиків. Тепер жінка має заплатити серйозний штраф. Про це повідомляють журналісти Про все з посиланням на реєстр судових рішень.

Жінка є вдовою та має інвалідність. Живе в одному з сіл на Кам'янщині. Правоохоронці впіймали її на купівлі наркотиків у січні цього року.

"Перебуваючи в парку «Декабристів» м. Кам`янка, умисно, незаконно, шляхом знахідки, придбала суху подрібнену речовину рослинного походження та два фольгові згортки з порошкоподібною речовиною білого кольору, яку принесла до свого місця проживання та залишила зберігати для власного вживання", - йдеться у тексті вироку.

Під час обшуку будинку пенсіонерки поліцейські знайшли 147 грамів канабісу та 0,199 грамів амфетаміну.

Підсудна у вчинку розкаялась.

"Пояснила, що в першій половині січня 2023 року у парку «Декабристів» знайшла наркотичні речовини. Вирішила забрати їх додому для власного споживання, так як є онкохворою", - пояснила жінка.

Кам'янський районний суд визнав її винною у вчиненні злочину та призначив покарання у вигляді 17 тисяч штрафу. Також пенсіонерка має відшкодувати 5736 гривень витрат на залучення експерта.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Віктор :

А тих хто закладку робив ми кришуєм, так розумію. Чи не так,
відважні опера?

Всеволод :

Мусора із суддями кришкють наркобізнес,а тут для покащухи хвору людину присують.ГАНЬБА!!!!!

Іван :

Аха-ха, експерт сам нюхнув і сказав – все пучком. Взяв за свої послуги 5736 і відчалив перепаковувати товар в нову тару.

Вгору