У Кам’янці обіцяють вирішити проблему з безпритульними тваринами в місті

17 червня 2022, 19:02

Жителі та гості Кам'янки спостерігають чималу кількість безпритульних собак в центральній частині міста. До міської ради неодноразово надходили скарги на кількість тварин, їх поведінку та потенційну небезпеку для людей, особливо, дітей.

"Ситуацію з безпритульними собаками тримаємо весь час на контролі. Багато з цих собак вже пройшли відповідні процедури по стерилізації і мають відповідні бірки", - зазначають у міськраді.

Депутати Кам’янської міської ради прийняли дві відповідні програми: «Програма підтримки діяльності стерилізаційно-карантинного пункту на території Кам’янської міської територіальної громади на 2021-2025 роки» та «Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Кам’янській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки».

Нині через обмеження у фінансуванні повністю не вдається забезпечити всі заходи по регулюванню чисельності тварин і для вирішення цього питання заключено договір з БО «Благодійний фонд «Крок до тварин», яка допомагає тваринам в м. Кам’янка.

"Ми звернулися до фонду з проханням відреагувати на чималу кількість собак в центральній частині міста та прийняти відповідні міри по гуманному відлову та стерилізації тварин. Зі свого боку виконавчий комітет готовий допомагати наявними ресурсами: надати приміщення стерилізаційно-карантинного пункту для проведення стерилізації та реабілітації тварин, оплату енергоносів та інших витрат. Також з 1 липня планується взяти на роботу доглядача тварин, що працюватиме в стерилізаційному пункті", - повідомляють у мерії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору