У кабінетах чотирьох черкаських чиновників встановили камери

22 лютого 2018, 08:16

У чотирьох кабінетах мерії встановили камери спостереження. Так, під приціл потрапив кабінет нового секретаря Черкаської міськради Ярослава Нищика, заступників міського голови Юрія Ботнара та Ігоря Коломойця, а також директора департаменту соціальної політики Олега Гудзенка. Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомив депутат Андрій Куча, пише "Інфоміст".

“Поки що впровадили програму “Безпечне місто” лише в кабінетах свободівців в міській раді. Наголошую на тому, що обладнання було придбане за власні кошти. Далі спробуємо втілити ідею онлайн-прийому громадян”, – написав депутат.

Нагадаємо, у жовтні минулого року міський голова Черкас Анатолій Бондаренко стверджував, що у його кабінеті з початку перебування на посаді встановлена відеокамера. Також він сказав, що готовий надати записи правоохоронцям та журналістам після того, як на його адресу лунали звинувачення у “певних домовленостях”.

Натомість, у коментарях під постом зазначають, що в мерському кабінеті не можна встановлювати камери, адже він вважається “режимним”. Кабінети ж “свободівців” до таких не належать.

Поділитись

Коментарі

Вгору