У Городищі пенсіонерці, яка поширювала російську пропаганду, дали 5 років в’язниці

06 квітня 2023, 11:36

У Городищі до 5 років у в'язниці засудили пенсіонерку, яка підтримує збройну агресію росії. У соцмережах вона "лайкала" та поширювала контент, який героїзував окупантів. Суд не повірив у її виправдання, впіймавши на відкритій підтримці країни-агресора, повідомляють журналісти Про все на основі інформації з реєстру судових рішень.

Серед дописів, які жінка публікувала, були заклики "здавати" проукраїнськи налаштованих громадян.

"Поширила публікацію, що являє собою фото військовослужбовців та текст такого змісту: «Зная украинскую натуру, надо на освобожденных территориях проводить бессрочную акцию! «Сдай бандеровца, получи путевку в Крым!» с полным пансионом на 14 дней! Спорим прокатит?", - описують текст, який поширювала обвинувачена.

Окрім цього, вона публікувала допис зі співчуттям щодо загибелі російського пілота. Правоохоронці документували її антиукраїнську діяльність, починаючи із червня минулого року.

На слуханні пенсіонерка частково визнала винуватість. Водночас запевняла, що інші люди могли поширювати провокативні дописи з її сторінки в "Однокласниках", коли вона перебувала на лікуванні і давала користуватися їм своїм телефоном.

"Щодо поширення інформації «здай бандерівця, отримай путівку у Крим», то це вважає своєю «глупістю», оскільки, перебуваючи у лікарні, передавала іншим особам у користування належний їй мобільний телефон, які поширили дану інформацію і за це вона дійсно повинна понести відповідальність. Хто саме у лікарні поширив дану інформацію, їй невідомо, вона не хоче прикривати людей за подібні вчинки, але у користування телефон брали особи, про яких вона точної інформації надати не може. Також вона проставила лайк на інформації про загиблого на території України полковника, вона не знає хто він такий, і взагалі, обвинувачена вважала, що всю інформацію яку вона відмічає, залишається у неї на телефоні, а не розповсюджується, - йдеться у матеріалах суду.

На слуханні жінка запевнила, що кається у вчинках. Також переконувала, що допомагає українським військовим, проте не змогла цього довести. "Прокололась" обвинувачена, коли на запитання суду, що відбувалося в Донецькій і Луганській областях, вона відповіла: "Бастували шахтарі у м. Слов`янськ" та "Населення було незгідне з рішеннями влади, що призвело до заворушень серед населення".

Городищенський районний суд не повірив у щирість каяття жінки та призначив їй покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі. Водночас вона ще має час, аби в апеляції оскаржити вирок.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору