У Городищі розповсюджують матеріали з ознаками агітації, – ОПОРА

26 жовтня 2014, 19:31

IMAG2496

У місті Городище, по вул. Водоп’янова сьогодні було рознесено матеріали від Геннадія Бобова (кандидата по округу № 196). Зокрема, були розповсюджені спецвипуски газети «Нова Доба» та календарі.

Про це інформує ГМ "ОПОРА".

IMAG2497

Так, у випуску газети міститься інформація про діяльність Г. Бобова, зокрема список справ, які вдалося зреалізувати кандидату під заголовками: «Геннадій Бобов єдиний в окрузі відмовився від реклами на користь підримки армії», «Сьогодні не можна зупиняти роботу з газифікації сіл»; також міститься розповідь сільського голови про кандидата із заголовком «Я голосую за Геннадія Бобова» тощо. Замовником цих матеріалів є Г. Бобов.

IMAG2498

Зауважимо, що прямі заклики голосувати за кандидата в публікаціях відсутні, проте подібні матеріали можуть вплинути на волеявиявлення виборця.

IMAG2499

 

Нагадаємо, що згідно ЗУ «Про вибори народних депутатів»: «Передвиборна агітація напередодні дня голосування та в день голосування забороняється. У цей же час забороняються проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій, пікетів) від імені партії, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидатів в депутати, розповсюдження агітаційних матеріалів, а також публічні оголошення про підтримку партією чи окремими кандидатами у депутати проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів».

IMAG2500

Поділитись

Коментарі

Вгору