У фіскальній службі Черкащини – кадрові зміни

14 листопада 2014, 10:54

КриштопаНаказом Державної фіскальної служби України від 12 листопада №1384-о призначено в порядку переведення до органів ДФС Черкаської області Криштопу Максима Валерійовича на посаду першого заступника начальника Державної податкової інспекції у м.Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області. На Максима Криштопу покладено виконання обов’язків начальника Державної податкової інспекції у м.Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області.     Криштопу визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи ДПІ у м.Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області.

Криштопа Максим Валерійович з травня ц.р. до цього часу очолював ДПІ у м.Черкасах Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Ильченко

Наказом Державної фіскальної служби України від 12 листопада №1385-о призначено в порядку переведення до органів ДФС Черкаської області Ільченка Павла Васильовича на посаду першого заступника начальника Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. Даним наказом на нього покладено виконання обов’язків начальника Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. Павла Ільченка визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Ільченко Павло Васильович з травня ц.р. до цього часу очолював Золотоніську об’єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Коляда

Наказом Державної фіскальної служби України від 12 листопада №1386-о призначено в порядку переведення до органів ДФС Черкаської області Коляду Станіслава Євгенійовича на посаду першого заступника начальника Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. Даним наказом на нього покладено виконання обов’язків начальника Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.Станіслава Коляду визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Коляда Станіслав Євгенійович з липня 2013 року до цього часу очолював Тальнівську об’єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Приблуда

Наказом Державної фіскальної служби України від 12 листопада №1387-о призначено в порядку переведення до органів ДФС Черкаської області Приблуду Івана Миколайовича на посаду першого заступника начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області. Даним наказом на нього покладено виконання обов’язків начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області. Івана Приблуду визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи Державної податкової інспекції у Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області.

Приблуда Іван Миколайович з липня ц.р. до цього часу очолював Державну податкову інспекцію у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Накази підписав Голова Державної фіскальної служби України, голова комісії з реорганізації Міністерства доходів і зборів І.О.Білоус.

Поділитись

Коментарі

Вгору