Черкаського активіста звинувачують у побитті судді

14 листопада 2014, 11:23

5ef2793aee28708da35da69252773af7

Вчора вранці міліція обшукала помешкання активіста громадської організації «Черкаський блокпост» Артура Вовкодава та викликала на впізнання за підозрою у вчиненні нападу на суддю апеляційного суду Черкаської області, повідомляють Новини Черкащини.

Підставою для проведення обшуку квартири 21-річного студента Артура Вовкодава стала ухвала Соснівського районного суду м. Черкаси. У ній зокрема зазначається, що 7 жовтня на вулиці Небесної Сотні в Черкасах невідомі особи вчинили напад на суддю апеляційного суду Черкаської області Олександра Качана. Один із нападників вдарив суддю по голові, заподіявши закриту черепно-мозкову травму та забійну рану м’яких тканин голови. Слідчі встановили, що до нападу може бути причетний Артур Вовкодав.

Підтримати хлопця та з’ясувати обставини його тримання в райвідділку зібралося близько 20 громадських активістів. Вони вимагали від керівництва міліції пояснень, чому й за що його тримають у відділку. Всі, як один, знають Артура особисто і переконані, що він просто не міг вчинити нападу чи когось вдарити.

– У міліції Артуру доводять, що він був присутній при побитті, що він тут надовго і його закриють. Думаю, що в такий спосіб вони намагаються залякати громадських активістів, – каже заступник голови ГО «Громадський блокпост» Олексій Романов.

a5b9aa8ab9f235fd1bb69bf09755683b

Під стінами райвідділку із самого ранку чекала мати Артура Світлана Іванівна.
– До мене прийшли і забрали сина. Обшукали хату, зробили його злочинцем. Я знаю, що дождуся того, що мого сина не випустять. Тому що вже всі Черкаси знають, кого побили, – говорить крізь сльози.

Через годину до активістів підійшов начальник Придніпровського райвідділу міліції Анатолій Петраківський. Він заявив, що Артур Вовкодав не затриманий і не підозрюваний у справі.

– Те, що провели обшук, то можна у кожного з нас його провести. Є ухвала суду. Пройдуть слідчі дії і тоді стане відомо, чи він буде свідком, чи ні, – каже він.

На процедурі впізнання суддя вказав на Артура. Сьогодні його викликають на допит до слідчого.

Поділитись

Коментарі

Вгору