У дитячому парку Шполи з’явилися спортивні тренажери

16 липня 2018, 08:01

Фото: http://shpola-otg.gov.ua/

Всі бажаючі жителі Шполи значно комфортніше тренуватимуться на новому спортивному майданчику у міському парку дитячого дозвілля. Тренажери оновили завдяки субвенції, яка надійшла з державного бюджету, про це повідомляється на сайті Шполянської міської ради ОТГ.

За основу взяли старий майданчик, на якому демонтували старі конструкції, а на їхньому місці встановили 12 нових вуличних тренажерів із регульованим навантаженням, призначених для використання в умовах відкритого простору. Відтепер спортивна площадка включає в себе декілька видів тренажерів: «Біцепс», «Присідання». «Прес», «Гантельний ряд», «Відведення ноги назад», «Лижний хід», «Горизонтальний жим», «Жим вгору».

Фото: http://shpola-otg.gov.ua/

Очільник міської громади Сергій Кравченко зазначає, аби підвищити рівень рухової і фізичної активності населення, в громаді потрібно створювати всі для цього необхідні умови.

Частину старих тренажерів розмістили у парковій зоні на Мар’янівському масиві, інші – встановлять на спортивному майданчику біля Шполянського центру культури та дозвілля. Це створить окремі зручності для прихильників здорового способу життя, які проживають у віддалених від центру мікрорайонах міста.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору