У дитсадку в Черкасах звільнили асистентку виховательки після скандалу

22 січня 2024, 11:55

У черкаському дитсадку №78 “Джерельце” звільнили асистентку, яка некоректно поставилася до дитини з аутизмом. 

Цю інформацію підтвердила заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна, пише 18000.

– У дитсадку провели службове розслідування й асистентці вихователя виписали догану й звільнили, – підтвердила Анастасія Чубіна.

Як розповіла завідувачка дитсадку Ірина Борісова, асистентка працювала в садочку з жовтня минулого року й раніше звернень щодо її некоректної роботи не надходило.

Випадок стався з дівчинкою, яка має важкий рівень підтримки, під час прогулянки.

– Дитина зайшла в калюжу. Асистентка спочатку намагалася її словесно забрати, вона переживала, щоб у взуття не потрапила вода, бо дитина нещодавно перехворіла. Вона розгубилася, що дівчинка не слухалася. Зрозуміло, що дитинка складна, але вона до нас ходить давно, асистентка нова, можливо, їй досвіду не вистачило. Вона нічого не придумала, як взяти дитину за плечики курточки і витягнути з калюжі. Дитина розкричалася, і на відео видно, що асистентка її ніби перед собою вела. Дівчинка доросла, тому вона вирвалася з рук, – розповідає пані Ірина.

За словами завідувачки, на цей інцидент одразу відреагували.

– Ми в жодному разі не виправдовуємо вчинок асистентки. Відразу склали комісію, взяли пояснення з виховательки і з асистентки і звільнили її, – пояснила Ірина Борісова.

Дівчинка продовжує відвідувати садочок, однак вже без асистента, додала завідувачка.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олександр :

Повна чепуха, із нічого роздули на всю країну, не за шиворот вона ж тягнула волоком ту дитину…як кажуть у народі: ” зробили з мухи – слона”.

Олександр :

Звільнити це проще простого, цінувати треба кожного спеціаліста, я розумію, що звільненням керівництво садочку просто зняло з себе всю відповідальність, а профілактичних мір, які повинні бути розроблені в садочку по не допущенню таких інцидентів не було і не має на зараз.

Вгору