У дитсадку на Черкащині застосовують нові підходи до навчання дітей

11 березня 2019, 16:53

У дитсадку на Черкащині застосовують нові підходи до навчання дітей

У Дитячому навчальному закладі ''Колосочок'' Золотоніського району педагоги з креативом та творчістю підійшли до виховання дошкільнят. Цього року у закладі поєднали дошкільну ланку з початковою школою і вже мають кращі результати серед району. Почерпнути досвід колег, до навчального закладу з’їжджаються педагоги з усього району.

За словами завідуючої ДНЗ Валентини Носенко, з першого вересня тут стартувала Нова українська школа. Відразу взялися впроваджувати сприятливу атмосферу як для першачків, так і для дошкільнят. Головне, каже, особистість дитини.

- В основі розвитку – спілкування з дитиною, її уміння висловити свою думку про все, що вона бачить навкруги.  У ненав’язливій ігровій формі ми пропонуємо дитині розповісти про її враження і почуття. Все це відбувається у ранкові години пробудження, для чого створені ігрові зони. Таким чином у дитини розвивається логічне і абстрактне мислення, вимова»,- зазначає Валентина Петрівна.  - Ми маємо дуже хороші результати. У цьому місяці на базі нашого закладу запланований  районний семінар. Ми покажемо взаємозв’язок дошкільної ланки і початкової школи – Нової української школи,- ділиться досягненнями керівник закладу.

У дитсадку на Черкащині застосовують нові підходи до навчання дітей

Нещодавно у закладі здійснили і капітальний ремонт приміщення. Значну підтримку закладу надав народний депутат України Владислав Голуб. За його подання з державного фонду соціально-економічного розвитку на сучасний капремонт приміщення спрямовано 490 тис. грн.

- Тепер заклад модернізований. Зроблено ремонт методичного кабінету, кабінету медичної сестри, пральної та частини коридорів, - зауважила керівник закладу.

Вихователі дитсадка теж долучились до осучаснення закладу. Кожна група – як маленька країна, оформлена тематично, згідно зі своєю назвою. Чимало предметів інтер’єру створено руками молодих вихователів.

 

У дитсадку на Черкащині застосовують нові підходи до навчання дітей

Днями до дитячого садка в рамках робочої поїздки навідався нардеп Голуб, який пересвідчився, що виділені на капремонт кошти використані у повному обсязі.

- Приємно, що садок розвивається та показує приклад для всієї освітянської галузі району. Радісно бачити, що майбутнє покоління України – в надійних руках і виховується у сучасних та комфортних умовах,- наголосив Владислав Володимирович.

 

Вгору