У Дирекції парків розповіли, який вигляд матиме черкаське колесо огляду

11 травня 2017, 17:54

Відбулася робоча зустріч куратора розвитку парків у місті, секретаря міськради Олександра Радуцького та директора КП "Дирекція парків" Володимира Стойка з виробником колеса огляду.

Атракціон виготовлятиме вінницький завод "АНАЛОГ". Підприємство працює з 1990-го року, розважальні комплекси його виробництва працюють у багатьох європейських країнах - Польщі, Німеччині, Франції, Литві, а також інших містах України.

- Після демонтажу старого аварійного колеса було багато звернень із проханням повернути колесо до мене як до керівника підприємства на той час, згодом - уже як до секретаря, - розповідає Олександр Радуцький. - Вдячний міському голові Анатолію Бондаренку та депутатам, які підтримали проект під час ухвалення бюджету міста на 2017 рік, в якому були передбачені кошти на придбання колеса. Абсолютно впевнений, що воно стане ще однією родзинкою нашого міста й першим зустрічатиме його гостей.

Це уже другий атракціон, який КП "Дирекція парків" замовляє у вінницьких фахівців. Перший - ланцюгова карусель для парку "Сосновий бір", яка працює з 2009-го року. Колесо огляду відрізнятиметься сучасним дизайном, на ньому буде розміщено 20 кабінок, з яких 10 - закритого типу, що дасть можливість кататися навіть взимку.

- Планується, що колесо виготовлять упродовж півроку, а встановимо його до кінця поточного року, - коментує директор КП Володимир Стойко.

Нагадаємо, колесо огляду у Черкасах радувало жителів та гостей міста з 1971 до 2008 року.

За повідомленням прес-служби КП "Дирекція парків".

Олена сказав:

З голодними собаками у притулку, з відсутністю грошей на ремонт садочків, зате з цяцькою Радуцького!….

Андрій сказав:

І де тут сучасний дизайн? Чому не винесли на обговорення кілька варіантів? Яку суму виділили з бюджету на придбання цього колеса?

Паніковський сказав:

Піліте, Шура, піліте лев золотиє

Вгору