У ДСНС пояснили, хто “насмердів” у Черкасах

10 квітня 2018, 12:02

У ніч з 9 на 10 квітня жителів Черкас збентежив неприємний запах, на який у соцмережах почали скаржитися жителі одразу кількох районів. Серед причин походження запаху містяни називали викиди заводу, вітер з курників тощо.

Як повідомив сьогодні речник начальника управління ДСНС у Черкаській області Констянтин Проценко, у відповідь на чисельні скарги містян (найбільше нарікань було на запах в районі вулиць Гоголя, Надпільна, Юрія Іллєнка, Добровольського) вночі 9 квітня на місце події було направлено пересувну лабораторію та відділення радіаційно-хімічно-бактеріологічного захисту Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС .

Проведеним відбором проб у повітрі та грунті перевищень наявності небезпечних хімічних речовин понад гранично-допустимих концентрацій не виявлено.

За напрямком вітру розглядається варіант занесення неприємного запаху від мінеральних добрив, які були внесені на полях Черкаського району для підживлення рослин.

 

Олена сказав:

Мінеральні добрива не воняють, як дохлий кіт. На Н Горовій також смерділо, то ми, незважаючи на те, що задихалися від гарячих батарей, вимушені були закрити усі вікна! Нехай буде жарко, але не смердить!

Вгору