У ДСНС назвали черкаські ТРЦ, які вважають небезпечними для містян

27 квітня 2018, 15:43

Після трагічних подій в одному з ТРЦ в Росії, в якій загинули десятки людей, ДСНС розпочала перевірки торговельно-розважальних закладів по всій країні. За результатами перевірки в Черкасах  до суду спрямовано документи щодо повної зупинки експлуатації  двох черкаських ТРЦ. Про це повідомив сьогодні на брифінгу заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області з питань контролю у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Олександр Євпак.

Так в роботі ТРЦ “Хрещатик-сіті” та ТРЦ “Depo’t- центр” було виявлено порушення пожежної безпеки, що загрожують життю та здоров’я людей. Також ДСНС звернулася до суду з приводу припинення експлуатації магазину “Фокстрот”, що розташований по бульвару Шевченка, 385.

Не повністю відповідає правилам пожежної безпеки і ТРЦ “Дніпроплаза”, де рекомендовано зупинити експлуатацію частини приміщень.

Загалом із 71 запланованих торгівельних об’єктів було перевірено 32. Було виявлено 898 порушень пожежної безпеки, з яких було виправлено лише 427.

Сергей сказав:

А любава где? Что делает в списке крещатик сити это абсолютно новое здание это заказуха

Аполон сказав:

Шановним полковникам треба було звернути увагу на те, хто давав дозвіл на введення в експлуатацію вищезазначених об’єктів, хто контролював на стадії будівництва, хто розробляв і погоджував проект на будівництво з явними порушення норм і правил пожежної безпеки. Знайти цих винуватців, спитати у них, направити відповідні запити по них. А так цей бардак і буде продовжуватись. Та звернутися до вищого свого керівництва з пропозиціями ввести до органів з приймання закінчених об’єктів будівництва спеціалістів з пожежної освітою. А так, все це схоже на дешевий популізм. А що до цього не бачили і не знали, що там порушення??Спохватилися тільки тоді, коли півник клюнув в одне місце. Системно і по державницьки потрібно підходити, Панове, до вирішення цього питання.

Вгору