У Держпродспоживслужбі розповіли, що знайшли в млинцях із “Делікату”

12 вересня 2019, 11:34

За даними управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, всього зафіксовано 29 випадків звернень мешканців Черкас із ознаками кишкової інфекції, які вживали в їжу млинці з різною начинкою, що були придбані у відділі кулінарії супермаркету «Делікат +».

Із них - 9 дітей віком до 17 років. Усі хворі госпіталізовані до Черкаської міської інфекційної лікарні з попереднім діагнозом "гостра кишкова інфекція, середній ступінь важкості". У 11 хворих, у тому числі 6 дітей, за результатами лабораторних обстежень діагностували сальмонельоз. Станом на 11 вересня в лікарні перебували 15 хворих.

Фахівцями було проведено санепідрозслідування цього випадку та позапланове інспектування зазначеного закладу з відбором проб питної води, готових страв, гігієнічних змивів для проведення лабораторних досліджень. У ході перевірки були виявлені окремі порушення санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

Відтак, за результатами перевірки направлені приписи щодо усунення виявлених порушень і видано рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів у частині виробництва харчових продуктів оператора потужності ФОП Буднік Ю.С.

"Вилучити та відкликати харчові продукти, які перебувають в обігу" - сказано в документі.

Детальніше про те, що знайшли спеціалісти - дивіться за посиланням.

Коментарі

Вгору