У департаменті освіти пояснили, як у черкаських школах відпрацьовуватимуть карантин

13 січня 2017, 13:22

0b6ef6a5ddb6e9b088a4ec6af1004e84

Пропущене через карантин навчання черкаські школярі надолужуватимуть за рахунок ущільнення програм. Працювати на канікулах чи по суботах школярі не будуть, так запевняють в Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

- Від Міністерства нам доведений лист, у якому чітко написано, що тривалість канікул упродовж навчального року не може бути менше 30 календарних днів без відрахування днів, коли діти припинили навчання з незалежних від них причин. Тобто ми не можемо компенсувати пропущенні дні за рахунок весняних канікул. Так само ми не маємо права задіювати для відпрацювання суботи, - каже в коментарі «Про все» керівник Департаменту Ігор Волошин.

Він зазначає, що пропущені навчальні години надолужуватимуться за рахунок ущільнення програми.

- Наприклад, вчитель об’єднуватиме теми, щось даватиме на самосійне опрацювання. Також є заклади, які працюють дистанційно, так роблять у школі № 13, - зауважує очільник Департаменту - Мене турбує, як школи наздоганятимуть навчання, але здоровя дітей - це найголовніше. До того ж, наші педагоги досвідчені і вони знають, як наздогнати програму.

Нагадаємо, у черкаських школах знову продовжили карантин. Вдома діти будуть до 22 січня.

Поділитись

Коментарі

Вгору