У Департаменті освіти ЧМР – обшуки

19 березня 2018, 14:28

У Департаменті освіти та гуманітарної політики сьогодні проходять обшуки. Все через ремонтні роботи, які проводилися минулого року в закладах освіти.

— З самого ранку і до тепер відбувається вилучення документів по договорам з одним з підрядників за попередні роки. На думку слідства вони мають завищені кошториси. На роботі департаменту це ніяк не відображається. Ми повністю співпрацюємо зі слідством, — прокоментував ситуацію «Про все» директор Департаменту освіти та гумантірної політики Сергій Воронов.

Як інформує "Інфоміст" з посиланням на власні джерела, обшук було санкціоновано районним судом на клопотання слідчого. В ухвалі суду зазначається, що у 2017 році службовими особами Департаменту освіти було укладено низку договорів на проведення ремонтних робіт в навчальних закладах. У подальшому після проведення авансових оплат та закриття актів виконаних робіт по цих договорах була привласнена частина бюджетних коштів через здійснення безтоварних операцій та переведення коштів у готівку, виконання робіт із завищеними обсягами.

Договори стосуються підприємств, засновником яких виступав підприємець Костянтин Слабенко

Відповідно до даних ЦВК Костянтин Слабенко був серед кандидатів у депутати міської ради від партї “Батьківщина” під 26 номером списку.

Поділитись

Коментарі

Вгору