На Черкащині дорожники продовжують ліквідовувати наслідки снігопадів

19 березня 2018, 14:16

Після проходження снігопадів територією Черкащини 18 березня, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, районні філії ДП «Черкаський облавтодор» у посиленому цілодобовому режимі продовжують ліквідовувати наслідки циклону для забезпечення безперешкодного проїзду автомобільними дорогами державного значення.

Станом на ранок 19 березня обмежень у русі транспорту на території Черкаської області немає, проїзд забезпечено. Температура повітря по області становить від -8 до -11º С, без опадів.

Роботи із очищення проїзної частини від снігу для забезпечення безпечного та безперешкодного проїзду автодорогами державного значення проводяться цілодобово. На автомобільних дорогах області вночі та вранці 19 березня працювало 90 одиниць спецтехніки та понад 100 працівників філій ДП «Черкаський облавтодор». Для боротьби з ожеледицею на дорогах та наслідками снігопаду було використано більше 555 тонн протиожеледної суміші. Наразі дорожники продовжують роботи з розчищення та посипки автомобільних доріг області.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв, утриматися від поїздок та забезпечити безперешкодну роботу снігоприбиральної техніки, адже це перш за все безпека усіх учасників дорожнього руху.

Служба автодоріг області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення робіт із зимового утримання автошляхів.

Служба автодоріг області закликає водіїв дотримуватися Правил дорожнього руху, бути уважними та обережними за кермом, зважати на прояви негоди, не перевищувати швидкість, не виконувати ризикованих маневрів та дбати про власну безпеку та безпеку інших. 

Також на час негоди пропонуємо водіям великовагового транспорту користатися місцями відстою транспортних засобів на автодорогах Черкащини для відпочинку.

За повідомленням прес-служби САД у Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору