У день жалоби за жертвами протистоянь Сергій Тулуб закликав політиків до зупинення збройного протистояння

20 лютого 2014, 15:55

Сьогодні 20 лютого – день жалоби за безвинними жертвами громадянської трагедії, яка розгорнулася в Україні і не залишила байдужим жодного українця. Людські життя – це занадто велика ціна боротьби за владу, жага якої застилає очі політикам.

"Жахливо, що українці воюють проти українців. У нас в країні є різні точки зору щодо розвитку держави, але в жодному разі ця розбіжність позицій не повинна ставати приводом для вбивства!

Я бачу події, що відбуваються і не вірю, що це – Україна. Що добрий, працелюбний український народ перестав бути таким.

Я прожив довге життя і знаю, що так званого «добра з кулаками» не існує в природі. Насильство, якими б благими намірами його не прикривали діячі, породжує тільки зло – і нічого іншого.

Ці події залишаться на совісті тих політиків, які закликають людей брати в руки вогнепальну зброю і знищувати все навколо себе. Маховик зла, що почав свою руйнівну дію, в підсумку знищить і тих, хто його запустив. Найстрашніше і те що жертвами цього конфлікту стануть мирні люди.

На превеликий жаль, ми не вчимо уроки історії. Що отримала молодь, яка щиро прагнула в Європу? Це збройне протистояння відкинуло нас від Європи мінімум на десятки років.

Я розумію біль представників старшого покоління, які все життя тяжко працювали, відбудовували державу, а тепер бачать як усе руйнується.

Особливо прикро ветеранам. Люди які 70 років тому визволяли Україну від загарбників, віддавали свої життя з думками про те що їхні нащадки не знатимуть горя і крові. Вони були впевнені, що заплатили своїм життям за мирне небо для нашої держави.

Закликаю всіх політиків та депутатів, незалежно від партійної приналежності, взяти на себе відповідальність за людей і не допустити ескалації збройного конфлікту між співгромадянами.

Українцям потрібен діалог, а не воєнне протистояння!», - сказав керівник області Сергій Тулуб.

Поділитись

Коментарі

Вгору