У День сміху черкащанам покажуть прем’єру вистави

30 березня 2015, 09:38

1

Прем’єра вистави "Академія сміху" режисера Антона Романова відбудеться у Черкаському музично-драматичному театрі, пише in.ck.ua.  

"Академія сміху" – вистава на дві дії за мотивами п’єси японського драматурга Кокі Мітані. Події відбуваються восени 1940 року, у роки Другої світової війни, що дозволяє провести паралель із сьогоденням.

Головні герої – драматург, який написав нову комедію, та цензор, який проти її постановки у театрі. Якщо спочатку вони були запеклими ворогами, то після семи днів діалогу стають друзями та співавторами.

Спектакль наповнений кумедними ситуаціями: коли драматург намагається підкупити злого цензора, або коли обидва починають грати переписану виставу на сцені. Не залишать байдужими і художник, співак, танцюрист і жонглер, які під час антракту вражають глядача своїми талантами.

У постановці візьмуть участь актори Павло Гончаров, Олег Телятник, Петро Голубченко, Максим Рижевол, Дмитро Потапчук та Сергій Коваленко. Вистава показує закулісний світ та вчить, що завдяки почуттю гумору можна вирішити складні життєві ситуації.

Прем’єра відбудеться 1 квітня о 18.30 у Черкаському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.

Коментарі

Вгору