У День народження Радуцького змусили плакати

16 січня 2015, 12:42

fafef990a613c6d1b78e0fa038b3a609-424x238

Сьогодні, 16 січня, свій 44-ий День народження святкує секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький. Посадовець не брав цього дня відгулу і відмовився від гучних святкувань. Лише увечері він символічно посидить за столом з родиною та кумами.

Про це іменинник розповів у коментарі "Про все".

- Святкувати будемо досить скромно, з найріднішими: дружиною, дітьми і кумами. Ми або посидемо у якомусь закладі, або сядемо за стіл вдома. Точно з цим ще не вирішили, визначимось вже після обіду, - зазначив Олександр Радуцький.

Для іменинника День народження - позитивне свято. За його словами, якщо в дитинстві усі чекали цього дня, щоб отримати подарунки, то зараз для нього найважливіше - це увага і любов рідних та друзів.

Вдома Олександра Романовича вітали так, що розчулили.

- Вранці дітки прийшли до мене привітали і поцілували. Донька написала таке повідомлення, що я навіть не зміг стримати сліз. Дружина подарувала відеореєстратор. Взагалі, усі дні народження у мене проходили душевно, з людьми, яких я люблю, поважаю і ціную. Кожне це свято в моємо житті було позитивним і незабутнім, - зізнався секретар міськради.

Привітав з Днем народження Олександра Радуцького й очільник області Юрій Ткаченко, міський же голова Черкас Сергій Одарич проігнорував свято колеги.

 

Коментарі

Вгору