У Чигирині «Майдан» обрав собі керівника і планує активізуватися

22 січня 2014, 13:31

Минулої п’ятниці, 17 січня 2014 року, в Чигирині відбулися установчі збори Чигиринського районного осередку Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання» «Майдан», інформує "Ремарка".

Керівником районної організації було обрано депутата Чигиринської районної ради Тетяну Кучеренко.

Як інформують  активісти «Майдану», метою створення організації є об’єднання та координація діяльності громадянського суспільства України, політичних партій, професійних і творчих спілок, релігійних, громадських організацій для побудови демократичної, правової, соціальноорієнтованої держави, забезпечення європейської інтеграції та перезавантаження системи влади в країні.

На даний час до ГО «Всеукраїнське об’єднання» «Майдан» вступило понад п’ять десятків чигиринців.

Закликала приєднуватись до «Майдану» і новообрана голова районного осередку Тетяна Кучеренко.

- Мені приємно, що останнім часом усе більше людей цікавиться нашою діяльністю, вступає до наших лав, допомагає нам у різний спосіб. Отже, люди бажають змін і готові починати щось для цього робити. Тому я запрошую усіх небайдужих до подій, які відбуваються в нашій країні, усіх жителів району, які підтримують цінності, проголошені на Майдані, вступати до нашого об’єднання, - наголосила депутат.

Усі, хто має бажання вступити до організації або допомогти «майданівцям», можуть телефонувати безпосередньо до Тетяни Кучеренко: (067) 3362981.

Поділитись

Коментарі

Вгору