У Чигирині чоловік обікрав юнака, якого колись врятував від смерті

02 березня 2023, 18:02

У Чигирині засудили чоловіка, який поцупив чужий телефон. Пристрій на касі в одному з магазинів залишив юнак. Зловмисник підібрав гаджет та пішов додому. Відомо, що останній близько 10 років тому врятував хлопця під час епілептичного нападу.

Обвинувачений свою провину не визнав. Каже, хотів віддати смартфон власнику, але випадково вимкнув його.

"Коли підійшов із обраним товаром до каси побачив, що перед ним стояв потерпілий, який на той час йому був візуально знайомий, оскільки колись врятував його під час нападу епілепсії. Побачив на краю каси мобільний телефон. Взяв його у руки та почав шукати власника в приміщенні магазину, але не побачив його. Тоді пішов до себе до дому. Красти телефон у нього наміру не було, він хотів його повернути. По дорозі додому він хотів відразу розблокувати телефон та подивитись телефонну книгу з метою відшукування знайомих власника. Але випадково зажав кнопку вимкнення і телефон відразу вимкнувся без уточнення необхідності такої дії", - пояснював на суді зловмисник.

Суд у доводи обвинуваченого не повірив і визнав його винним у вчиненні злочину. Чоловіку доведеться тепер відсидіти 5 років у в'язниці. Раніше в нього вже були судимості за крадіжки.

За інформацією з Єдиного реєстру судових рішень

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору