У Чорнобаї боксували на новому ринзі

20 лютого 2018, 07:17

Перші «патріотичні» боксерські змагання відбулися цієї суботи у Чорнобаї. Відкритий обласний турнір з боксу серед юнаків 2000-2011 року народження об’єднав близько ста спортсменів з Черкащини, Полтавщини та Кіровоградщини.

Започаткували обласний турнір з боксу «Патріот» безпосередньо у Чорнобаї. Ініціював проведення таких змагань місцевий спортивний клуб «Едельвейс». Тут упродовж років виховують боксерів, які відстоюють спортивну честь області на Всеукраїнських змаганнях. Аби проводити боксерські турніри та змагання на належному рівні, у Чорнобаї придбали новий професійний ринг. Для цього з обласного та районного бюджетів спрямували 180 тисяч гривень.

За планами, такі боксерські «патріотичні» першості на новому ринзі проводитимуть кожні три місяці. Цього разу тут змагалися спортсмени з Чорнобаю, Золотоноші, Черкас, Червоної Слободи, Лубен, Миргороду, Глобино та Світловодська.

– Приємно бачити стільки молодих боксерів, які прагнуть до перемоги, – відзначив заступник очільника області Костянтин Омаргалієв, – І з-поміж них, не виключено, згодом виростуть нові Олімпійські чемпіони. Сьогодні ми всі разом працюємо над тим, щоби спорт на Черкащині розвивався. Прикладом такої роботи є придбання нового рингу для Чорнобаю. Тепер тут боксери у належних умовах зможуть якісно тренуватися та проводити змагання. Ми ставимо перед собою завдання – не забувати про спорт в регіонах. Оскільки спорт – єднає!

З нагоди започаткування та відкриття турніру «Патріот», спортивному клубу «Едельвейс» передали й 10 пар боксерських рукавиць. Їх головному тренеру клубу вручив начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський.

– Щоб виховати одного Олімпійця у нас тисячі дітей мають займатися у спортивних залах, – наголосив посадовець. – Саме таку пораду дав мені свого часу наш Олімпійський чемпіон Андрій Іванович Хіміч. Звісно, окрім забезпечення інвентарем, виникло питання зацікавлення батьків, аби вони приводили своїх дітей на заняття спортом. Ми робили запити, де можна розмістити обладнання і де є у ньому потреба. Чорнобай – приклад якісної «спортивної» співпраці як обласної влади, так і місцевої. Ми ж, у свою чергу, готові й надалі у цьому напрямку працювати з районами.

За повідомленням прес-служби Черкаської ОДА.

Поділитись

Коментарі

Вгору