У Чорнобаї поліцейському вручили ключі від службової автівки

17 лютого 2023, 14:27

У Чорнобаї поліцейський офіцер громади отримав службову автівку. Також в "комплект" увійшли кошти на купівлю паливо-мастильних матеріалів.

17 лютого Чорнобаївський селищний голова Сергій Любивий та поліцейський офіцер Чорнобаївської громади сектору превенції Костянтин Дятченко отримали від ГУНП в Черкаській області поліцейський службовий автомобіль.

Відповідно до Програми «Поліцейський офіцер громади» Чорнобаївської селищної ради на 2022 – 2025 роки з бюджету Чорнобаївської громади рішенням депутатів селищної ради була виділена субвенція Головному управлінню Національної поліції в Черкаській області на придбання автомобіля для поліцейського офіцера громади сектору превенції в сумі 650 тисяч гривень, а також на оплату послуг за реєстрацію транспортного засобу, сплату податків і зборів (обов’язкових платежів) передбачених чинним законодавством при закупівлі транспортного засобу та придбання паливо-мастильних матеріалів на загальну суму 52 тисячі 200 гривень.

Раніше Чорнобаївська громада провела ремонтні роботи та облаштувала поліцейську станцію базування для поліцейського офіцера громади. На загальну суму 297 тисяч гривень проведено ремонт покрівлі, частковий ремонт фасадної частини та внутрішньої частини приміщення, перероблено електропроводку, замінено вікна і двері, каналізаційні і водопровідні системи, придбано і встановлено сантехніку, оргтехніку, облаштовано кабінети меблями, забезпечено доступ до мережі Інтернет та канцтоварами.

За інформацією Чорнобаївської громади

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору