У ЧНУ збирають кошти на автівку для свого випускника, який служить у ЗСУ

12 вересня 2022, 21:24

Черкаський національний університет імен Богдана Хмельницького збирає кошти на автомобіль для одного з випускників, який нині служить у Збройних Силах України.

"Його ім’я повідомимо пізніше. Запрошуємо також долучитися до нашої благодійної ініціативи всю багатотисячну спільноту випускників університету", - заначають у ЧНУ.

Черкаський національний з перших днів війни активно проводить волонтерську роботу, долучається до заходів на підтримку ЗСУ. Так, в одному із навчальних корпусів працює волонтерський центр допомоги у захисті країни, у гуртожитках університету знайшли прихисток люди із зони активних бойових дій. Серед них — студенти і викладачі ЗВО, які перебувають у зоні бойових дій, науковці з установ у структурі НАНУ, освітяни з лисичанської школи та багато інших. Для них збирали речі (одяг, постільна білизна, товари першої необхідності), готували їжу і ще багато-багато іншого.

Потужна робота ведеться силами фахівців центру психологічної допомоги та реабілітологів, яких готує ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я.

Важлива кожна гривня. Про зібрані кошти в університеті обіцяють регулярно звітувати.

Перерахувати гроші можна на карту Приватбанку 5168745123686351 — Луценко Ірина Олександрівна.

За інформацією пресслужби ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору