У ЧНУ створюють центр реабілітації та розвитку ветеранів війни

14 червня 2024, 19:13

Делегація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяла участь у презентації Проміжного звіту реалізації експериментального проєкту з переходу від військової служби до цивільного життя ветеранів війни на базі закладів освіти, спорту та реабілітації.

Захід відбувся у Національному університеті фізичного виховання і спорту України.

- ЧНУ розпочинає новий проєкт задля підтримки та реабілітації ветеранів російсько-української війни, - розповів ректор ЧНУ Олександр Черевко. - Відповідно до постанови № 104 Кабінет Міністрів України «Про реалізацію експериментального проєкту з переходу від військової служби до цивільного життя ветеранів війни на базі закладів освіти засобами освіти, спорту та реабілітації», на Національний університет фізичного виховання і спорту України та ще чотири університети України покладено реалізацію цієї ініціативи держави.

Днями у Національному університеті фізичного виховання і спорту України презентували  Проміжний звіт реалізації експериментального проєкту. Делегація ЧНУ, до якої також увійшли перший проректор Василь Мойсієнко, директор ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я Леонід Нечипоренко, визначила для себе першочергові завдання.

"Передовсім ми створимо центр реабілітації та розвитку ветеранів війни. У нас є для цього і база, і кваліфікований колектив - медики, психологи, фахівці з реабілітології та тренери, які вже цим займаються. Маємо позитивний досвід такої діяльності, оскільки в університеті вже здобули освіту і зараз навчаються демобілізовані військовослужбовці. Серед них – успішні представники ветеранського спорту, неодноразові учасники та переможці «Ігор нескорених» - Вадим Мазніченко, Сергій Прядка, Ярослав Платмір та інші, - розповів Олександр Черевко. - Спільно з ветеранами та їхніми родинами, у співпраці з закладами-партнерами, громадськими організаціями,  владою ми робитимемо  важливу справу – допомагатимемо учасникам війни переходити від військового життя до цивільного, відновлювати фізичне та ментальне здоров’я.

За інформацією пресслужби ЧНУ імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору